Přípravek se používá k léčbě zvýšené lámavosti a propustnosti krevních vlásečnic různého původu hlavně při nedostatku vitaminu C v organismu, při zvýšeném počtu červených krvinek nebo při zánětu střeva s tvorbou vředů. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro lepší obranyschopnost. Čtěte pozorně příbalový leták.
Aspirin Protect 100 je určen k léčbě akutního infarktu myokardu a nestabilní anginy pectoris, k sekundární (primární) prevenci u nemocných s manifestním (bez manifestního) atherosklerotickým onemocněním tepenného řečiště, po cévních operacích. Čtěte pozorně příbalový leták.
Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek Ataralgin není určen pro děti a dospívající mladší 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Aulin Gel obsahuje léčivou látku nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID). Čtěte pozorně příbalový leták.
Aulin Gel obsahuje léčivou látku nimesulid, který patří do skupiny látek s protizánětlivými a bolest tišícími účinky (NSAID). Čtěte pozorně příbalový leták.
BIO výrobky jsou registrované u KEZ o.p.s., kód certifikace je: CZ-BIO-001